• קורלי

רשימת המי ומי - גופנים מומלצים למעצבים מתחילים - פונטביט.2. האם הגופן קריא וברור? ישנם גופנים מדליקים ומשוגעים - גופנים מאוד

יפים אבל לא מספיק קריאים, שימו לב להבדל בין גופן יצירתי ומיוחד לגופן קריא. עם כל הכבוד ליצירתיות - אם הגופן לא קריא הלקוח יכול לזרוק את העיצוב לפח. 3. גופנים מגוונים לכל אחד יש את הטעים האישי שלו, גם אם זה לא תואם את הטעם שלכם חשוב להציג ללקוח מספר אופציות לבחור מהן. 4. עובי גופנים גופנים משמשים לעיצובים שונים ולכן יש צורך בגופנים בעוביים שונים - שימו לב לרכוש גופנים במשקלים שונים, גופנים עם גוף עבה ועם גוף דק. 5. ניקוד ישנם גופנים שמגיעים עם אפשרות לניקוד - שימו לב, אלו גופנים ספציפיים, לא כל גופן מגיע עם ניקוד. 6. גופן דו לשוני זה גופן המגיע עם 2 שפות - לרוב עברית ואנגלית - כדי שסגנון הגופן יהיה זהה. אם יש גופן כזה - מומלץ לרכוש אך לא חובה. הפונטים המומלצים, הפופולאריים ביותר - פונטביט: גופן מרובע: אזמל אגס גופן עגול: אלסטיקה אלפא גופן תנכ"י: אדמה אוריה כתב יד: אלסקה אגוטריפ כתב מעוצב: אמרלד אקולוגיה רוצים את הרשימה המלאה? כנסו לבלוג באיזור התלמידים!

35 צפיות0תגובות
תו הנגשה - מכללת סטודיו קורלי

מכללת סטודיו קורלי

משרד - 04-8861788

יועצת לימודים - 0515-815886

מייל - info@csk.co.il

 
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

© כל הזכויות שמורות למכללת סטודיו קורלי. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב. איורים, עיצובים ובניית אתר - סטודיו קורלי.