• קורלי

יתרונות הקובץ הוקטורי

אז מה זה אומר בכלל? אם אתם מתעניינים בתחום או שרק עכשיו התחלתם לימודי עיצוב גרפי חשוב שתדעו - תוכנת האילוסטרייטור היא אחת התוכנות היותר חשובות בשוק.

לפני שמתחילים - אם לא שמעתם על התוכנה הזו אתם מוזמנים לקרוא עליה בקישור הזה. קובץ וקטורי בנוי בתוכנת האילוסטרייטור המאפשרת למעצב לבנות את הקובץ, נניח לוגו באיכות מאוד גבוהה, כזו שתאפשר לכם להשתמש בלוגו לכל מה שתרצו. הלקוח רוצה שלט לעסק? אולי פרסום בשלטי ענק? אין בעיה, עיצוב קובץ וקטורי זה הפתרון.


קובץ אשר נבנה בפוטושופ או בכל תוכנת עריכה תמונה אחרת בנוי על פיקסלים - נקודות קטנות מאוד הבונות את התמונה. כל תמונה בנוי בצורה הזו - בעזרת אלפי נקודות קטנות. התמונה, כמו הקובץ עצמו נבנים במימדים מסויימים, ואם תבחרו להגדיל את הקובץ לגודל של לשלט חוצות יתכן מאוד שתהיו מוגבלים כי אם תגדילו את התמונה יותר מידי הפיקסלים יהיו ברורים ויהפכו את התמונה למטושטשת.


תוכנת האילוסטרייטור אינה בנויה מפיקסלים אלא מקווים ונקודות הנבנים ע"י חישוב מתמטי במחשב. בזכות זה הקווים לא יהיו מטושטשים בשום שלב, מה שהופך את תוכנת האילוסטרייטור לתוכנה אידיאלית עבור מעצבים גרפיים.


למעשה כל מעצב גרפי בעל ניסיון יגיד לך שהוא עובד עם 3 תוכנות עיקריות - פוטושופ - תוכנה לער

יכת תמונה - אילוסטרייטור (תוכנה וקטורית לעיצוב) ואינדיזיין (תוכנה וקטורית המתמקדת בעיצוב עם כמות דפים גדולה).


אי אפשר לעבוד רק עם אחת מהתוכנות כמעצב גרפי מקצועי.


43 צפיות0תגובות
תו הנגשה - מכללת סטודיו קורלי

מכללת סטודיו קורלי

משרד - 04-8861788

יועצת לימודים - 0515-815886

מייל - info@csk.co.il

 
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

© כל הזכויות שמורות למכללת סטודיו קורלי. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב. איורים, עיצובים ובניית אתר - סטודיו קורלי.