טפסים להורדה

כמעצבים אתם חייבים להיות מוכנים עם מחירונים, טפסי הצעת מחיר וחשבונית עסקה וכמובן טפסים שיעזור לכם לאפיין אתר או לוגו, אנחנו מבינים את הצורך הזה ומאפשרים לכם להוריד את הטפסים שיעזור לכם בעבודה מול לקוחות.

שימו לב - לכל טופס יש להוסיף את השם ו/או הלוגו שלכם.

עברו על כל מה שכתוב והתאימו את התוכן לעסק שלכם.

שימו לב 2 - אל תשכחו למספר הכל, מספור יעזור לכם לעשות סדר בדברים.

שימו לב 3 - אין להפיץ את הקבצים האלו - אם מעצב אחר רוצה אותם הוא מוזמן לפנות אלינו.

הטפסים האלו הם הטבה מיוחדת עבורכם בלבד :)

חשבונית עסקה (או במילים אחרות - דרישת תשלום)

לא משנה כמה הלקוח מבקש - אסור מבחינת חוק להוציא קבלה לפני קבלת התשלום ולכן חשבונית עסקה תעשה את העבודה. לא לשכוח למלא את כל הפרטים.

לחצו על האייקון להורדה.

טופס הצעת מחיר ותנאי עבודה

התאימו את הפרטים, מספר הסקיצות והמחירים לתמחור שלכם. טיפ - מלאו את טופס הצעת המחיר בצורה מלאה ואל תתחילו לעבוד אפילו לשניה בלי אישור בכתב ובמידת הצורך גם מקדמה.

לחצו על האייקון להורדה.

מדידת זמני לקוח

יהיו גם לקוחות שתעבדו איתם לפי תמחור שעתי, זה לא תמיד הכי נכון אבל לפעמים זה עוזר. השתמשו בטופס המצורף כדי לתעד נכון את הזמנים שלכם.

לחצו על האייקון להורדה.

מחירון אישי

צרו לעצמכם מחירון כדי שלקוחות לא יתפסו אתכם לא מוכנים. חלק מהצעת מחיר טובה היא הטון בה אתם מדברים, במידה ויש לכם מחירון כתוב מראש יהיה לכם קל יותר לזכור מחירים.

לחצו על האייקון להורדה.

מעקב לקוחות והכנסות

כדי לא לפספס לקוחות, כדי לדעת מה המחיר שסוכם עם כל לקוח, על איזה מוצר ומתי התחלת את העבודה מומלץ לעשות סדר בדברים, השתמשו בטבלה המצורפת כדי לעשות סדר בהכנסות ובלקוחות!

לחצו על האייקון להורדה.

טו - דו - ליסט יומית

המשימות יכלו ויגדלו עם הזמן, כדי לעשות סדר בדברים השתמשו בטבלה במצורת וחלקו את המשימות על פי מה דחוף, מה לא דחוף ומה בשביל הכייף.

לחצו על האייקון להורדה.

טופס איפיון אתר

גם עבודה על אתר זה תהליך ארוך מאוד, הנה טופס שיעזור לכם לעשות סדר בדברים. זכרו לבקש מהלקוח דוגמאות לאתרים שאהב וכמובן הסבר על מיהו קהל היעד שלו ומה מטרת האתר (מכירה? בלוג? שירות וכו).

לחצו על האייקון להורדה.

בריף לעיצוב לוגו

עיצוב לוגו זה תהליך ארוך שיכול לקחת המון זמן והמון עבודה. כדי להקל על התקשורת בינכם לבין לקוח בקשו מהלקוח למלא את הטופס הבא - כך תבינו אותו טוב יותר ואל תשכחו לבקש דוגמאות לסגנון שהוא רוצה.

לחצו על האייקון להורדה.

חושבים שחסרים טפסים? נשמח לשמוע! צרו קשר וספרו לנו מה חסר!

מכללת סטודיו קורלי

טלפון - 04-8861788 | מייל - info@csk.co.il

תו הנגשה - מכללת סטודיו קורלי
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

© כל הזכויות שמורות למכללת סטודיו קורלי. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב. איורים, עיצובים ובניית אתר - סטודיו קורלי.