top of page

תקנון ומדיניות פרטיות

כללי

תודה שבחרתם לעשות שימוש באתר של מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי בכתובת האינטרנט https://www.csk.co.il/ שמטרתו מסירת מידע, הצגת המכללה ותכניה, מכירת קורסים ומוצרים אחרים.


בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, המכללה מקפידה לשמור על פרטי הגולשים בצורה הטובה ביותר ונוקטת לשם כך בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים.


הפרטים אשר נמסרים באתר לצורך רכישה באתר, הרשמה לניוזלטר או ליצירת קשר עם המכללה, נשמרים במערכות האתר ואינם עוברים לצד שלישי. המידע הנאסף ע"י המכללה הינו מידע אשר הגולש מספק באופן מודע ומכוון בלבד.


הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו. 
יש לקרוא את התקנון בקפידה. גלישה באתר וביצוע פעולות בו מהווים הסכמה לתנאים הכלולים בתקנון.


האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והוא מתייחס לשני המינים באופן שווה.

רכישת מוצרים באתר
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של מוצרים שונים בצורה מקוונת.


המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. עם זאת, מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי רשאית לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר וללא צורך בהודעה מראש.


הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום מוצע אחר, כפי שמופיע בעמוד התשלום.


המכללה רשאית בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם, להמעיט מהם או להוסיף עליהם.

תקנון לרכישת קורס מוקלט באתר

ישנה אפשרות לרכוש קורסים מוקלטים באתר המכללה בנושאים שונים.


הקורסים הינם מקוונים ומוקלטים מראש.


עם רכישת הקורס הרלוונטי יקבל התלמיד:

  • גישה למשך 6 חודשים לקורס הנבחר.

  • גישה לאיזור התלמידים הכולל בלוג עם תכנים מקצועיים וייחודיים.

  • גישה לקבוצה סגורה בפייסבוק עבור תלמידי המכללה בלבד.

  • זכאות להטבות ייחודיות לתלמידי המכללה המתעדכנות מידי פעם.

 

במידה ותלמיד מעוניין בקבלת תעודה עבור קורס מוקלט יהיה עליו לשלוח את כל עבודות הבית אשר ניתנו במהלך הקורס ואת פרויקט הגמר לכתובת המייל info@csk.co.il.


במידה והעבודות שהגיש יעמדו בדרישות המכללה יהיה זכאי לתעודה.


בהסכמתו לתנאי תקנון זה, הסטודנט מאשר כי לא יעביר לשום אדם או לכל גורם אחר את הרשאתו ללמוד במסגרת המכללה וכי הוא פועל עבורו בלבד.


הסטודנט מתחייב לא להתחזות לאדם ו/או לכל גורם אחר ולא למלא פרטים שקריים ו/או בלתי מדויקים במהלך ההרשמה מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי, או בכל זמן אחר בעת ההתקשרות עם מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי.


מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי אינה מספקת כל חומרה או תוכנה; לכן, חובה על הסטודנט להעמיד לרשות עצמו מחשב, חיבור אינטרנט מהיר, מיקרופון ותוכנות - לפי התוכנה הנלמדת. 


הסטודנט מתחייב כי הוא איננו מורה ו/או מנהל ו/או מקושר למוסד לימודי מתחרה (מלבד היותו סטודנט בבית ספר אחר). 


הסטודנט אינו רשאי להעביר, בשום צורה או דרך, את חומר הלימוד אותו רכש או ירכוש במכללת סטודיו קורלי לשום אדם או לכל גורם אחר ואינו רשאי ללמד אותו במסגרת לימודית אחרת לרבות לימודי אונליין.


אין אפשרות ביטול הרשמה או החזר כספי בקורס מוקלט.


כל החומר והקבצים שיסופקו לסטודנט במהלך לימודיו במכללת סטודיו קורלי לרבות עיצובים ודוגמאות הינם לשימוש הסטודנט במסגרת לימודיו מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי בלבד.


הסטודנט מאשר כי מכללת CSK / מכללת סטודיו קורלי תוכל להשתמש בעבודות ובתוצרים שלו על מנת לקדם את מטרותיה בכל פלטפורמה שיווקית ופרסומית לרבות באתר האינטרנט של המכללה, דף הפייסבוק העסקי בחומרים פרסומיים בדפוס, בראיון טלוויזיה וכיו"ב, וזאת בין אם במהלך הלימודים או לאחר סיומם או הפסקתם, ללא צורך במתן הודעה לסטודנט וללא צורך באישורו.


מדיניות החזרות וביטולים
אין אפשרות ביטול הרשמה או החזר כספי בקורס מוקלט.


אין אפשרות ביטול עסקה ברכישת גופנים באתר.


התנאים לביטול הזמנה יהיו בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.


מדיניות פרטיות
כל הגלישה באתר היא כפופה לאישור חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981.


הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
בכפוף לסעיף (7) ע"פ חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, הגולש הינו מאשר כי מסכים לשימוש ב Cookies לשימוש פרטי בלבד.


בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה. 


אם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, יש ליצור קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.


החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שנגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.


דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית משפט השלום בחדרה בלבד תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.


קניין רוחני
כל זכויות הקניין באתר זה הינן רכושו הבלעדי של האתר וכפופות תחת חוק זכות יוצרים, התשס"ח - 2007.


אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע ובתוכן כלשהו מן האתר אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.


יצירת קשר
בכל שאלה ו/או בירור לגבי המוצר, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באמצעות כתובת מייל Info@csk.co.il.

bottom of page